MHC Linkway Auto Parts Co., Ltd

Specjalista i specjalista w zakresie części samochodowych.

Zapraszamy do kontaktu z nami

Whatsapp / Wechat: +8615002030283

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

MHC Linkway Auto Parts Limited

Certyfikaty
Chiny MHC Linkway Auto Parts Limited Certyfikaty
Chiny MHC Linkway Auto Parts Limited Certyfikaty
Opinie klientów
Good Supplier, and always giving professional suggestions, goods are good quality, we will have long coopertion in the future.

—— Mr. Ali Mohesen

The goods arrived today , they are very good, and arrive on time, good service, hope to do more business with your company in the near future!

—— Mr. Ahamed Abu

Im Online Czat teraz

MHC Linkway Auto Parts Limited

1 2 3 4 5 6 7
MHC Linkway Auto Parts Limited MHC Linkway Auto Parts Limited MHC Linkway Auto Parts Limited MHC Linkway Auto Parts Limited MHC Linkway Auto Parts Limited MHC Linkway Auto Parts Limited MHC Linkway Auto Parts Limited
Our Products Our Team Our Partner Warehouse Factory Shop Load Container

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : MHC AP
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 5 million-6 million
Rok założenia : 2002
pc Export : 90% - 100%
MHC Linkway Auto Parts LTD. jest dużym przedsiębiorstwem specjalizującym się w rozwoju, produkcji, sprzedaży i usługach posprzedażnych części samochodowych i akcesoriów, takich jak sprężyna zegarowa poduszek powietrznych, czujnik tlenu, przełącznik okna elektrycznego, cewka zapłonowa, filtry czyszczące, klocki hamulcowe, świeca zapłonowa, ramię sterujące tuleja, łożysko koła, zestaw rozrządu i tak dalej. Nasze produkty są przeznaczone głównie do samochodów osobowych, takich jak TOYOTA, HONDA, NISSAN, MITSUBISHI, HYUNDAI, KIA, BMW, BENZ, AUDI, LAND ROVER.

Źródła z pierwszej ręki, bezpośrednia cena sprzedaży, doskonały system logistyczny i dystrybucyjny zapewniają doskonałą obsługę użytkownikom samochodów i agentom z częściami zamiennymi. Szeroko widocznymi modelami transportu są transport kolejowy, drogowy, morski i lotniczy w naszej korporacji. Nasza firma realizuje specjalne zamówienie na kontrakty na kontrakty masowe i oferuje ekspresową przesyłkę pocztową. Wysokiej jakości profesjonalne usługi dzięki pełnej gamie produktów, różnorodności produktów, dużym zapasom, sieci sprzedaży dźwięku.

Najwyższa jakość produktu i podejście do obsługi klienta zyskały uznanie w kraju i za granicą. Dlatego nasze produkty cieszą się nie tylko dużą popularnością na rynku krajowym, ale również eksportem do Ameryki Północnej, Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowo-Wschodniej, ponad 40 krajów i regionów.


Lata żmudnego procesu rozwoju tworzą pionierski, przedsiębiorczy duch. To taki duch, który zachęca nas do angażowania się w badania, rozwój i ciągłe innowacje. W miarę upływu czasu nasze produkty stają się awangardowe. Dzięki temu klienci w kraju i za granicą czują się bezpiecznie i cieszą z korzystania z naszych produktów. Spraw, aby jazda samochodem była przyjemniejsza i przyjemniejsza.

Polityka firmy: zorientowana na jakość, aby być lepszą i silniejszą, zrównoważony rozwój. Nasz cel: zaangażowanie w tworzenie wartości i szukanie racjonalnych korzyści dla społeczeństwa, klientów, pracowników, partnerów spółdzielczych i samych przedsiębiorstw. Z poważaniem oczekujemy współpracy z producentami części samochodowych, warsztatami samochodowymi i automa- tycznymi partnerami na całym świecie w celu zapewnienia lepszej przyszłości.
Zapraszamy klientów z kraju i zagranicy do naszej firmy na wizytę i wspólnie z nami się rozwijają.

Szczegóły kontaktu
MHC Linkway Auto Parts Limited

Osoba kontaktowa: Miss. Jane

Tel: +86--15002030283

Faks: +86-20-37364709

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)