Skontaktuj się z nami
Lily

Numer telefonu : +8613710433770

WhatsApp : +8613710433770

MHC Linkway Auto Parts Limited

MHC Linkway Auto Parts Co., Ltd

Specjalista i specjalista w zakresie części samochodowych.

Zapraszamy do kontaktu z nami

Whatsapp / Wechat: +8615002030283

  • MHC Linkway Auto Parts Limited
  • MHC Linkway Auto Parts Limited
  • MHC Linkway Auto Parts Limited
  • MHC Linkway Auto Parts Limited
  • MHC Linkway Auto Parts Limited
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Firma Handlowa
marki MHC AP Ilość pracowników 100~150
Coroczne wyprzedaże 5 million-6 million Rok założenia 2002
pc Export 90% - 100%
Wprowadzenie

MHC Linkway Auto Parts LTD.jest dużym przedsiębiorstwem specjalizującym się w rozwoju, produkcji, sprzedaży i usługach posprzedażnych części i akcesoriów samochodowych, takich jaksprężyna zegarowa poduszki powietrznej, czujnik tlenu, włącznik szyby, cewka zapłonowa, filtry, klocki hamulcowe, świeca zapłonowa, wahacz, tuleja, łożysko koła, zestaw rozrządu i tak dalej. Nasze produkty pasują głównie do samochodów osobowych, takich jak TOYOTA, HONDA, NISSAN, MITSUBISHI, HYUNDAI, KIA, BMW, BENZ, AUDI, LAND ROVER.

 

Chiny MHC Linkway Auto Parts Limited profil firmy 0

Źródła z pierwszej ręki, bezpośrednia cena sprzedaży, doskonała logistyka i system dystrybucji zapewniają doskonałą obsługę użytkowników samochodów i agentów z częściami zamiennymi.Szeroko rozpowszechnionymi modelami transportu są transport kolejowy, drogowy, morski i lotniczy w naszej korporacji.Nasza firma podejmuje się specjalnych zamówień na kontrakty futures na kontenery luzem i oferuje usługi przesyłek ekspresowych .Wysoką jakość profesjonalnych usług zawdzięczamy kompletnej gamie produktów, różnorodności produktów, dużym zasobom magazynowym, solidnej sieci sprzedaży.

 

Pierwszorzędna jakość produktów i zaangażowanie w usługi firmy zyskały uznanie w kraju i za granicą.Dzięki temu nasze produkty cieszą się nie tylko dużą popularnością na rynku krajowym, ale także eksportują do Ameryki Północnej, Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowo-Wschodniej ponad 40 krajów i regionów.

 

Chiny MHC Linkway Auto Parts Limited profil firmy 1


Lata żmudnego procesu rozwoju tworzą pionierski, przedsiębiorczy duch.To właśnie taki duch zachęca nas do angażowania się w badania, rozwój i ciągłe innowacje.Z biegiem czasu nasze produkty stają się awangardowym kurierem.Dzięki temu klienci w kraju i za granicą mogą czuć się bezpiecznie i swobodnie korzystać z naszych produktów.Spraw, aby podróż samochodem była przyjemniejsza i przyjemniejsza.

 

 

Chiny MHC Linkway Auto Parts Limited profil firmy 2

 

Polityka firmy: Zorientowana na jakość, by być lepszym i silniejszym, zrównoważony rozwój.Nasz cel: zaangażowanie w tworzenie wartości i poszukiwanie racjonalnych korzyści dla społeczeństwa, klientów, personelu, partnera kooperacyjnego i samego przedsiębiorstwa.Szczerze oczekujemy współpracy z producentami części samochodowych, warsztatami samochodowymi i serwisami samochodowymi na całym świecie dla lepszej przyszłości.
 

Zapraszamy klientów z kraju i zagranicy do naszej firmy na wizytę i rozwijamy się razem z nami.

 

Historia

MHC Linkway Auto Parts LTD.założona w 2002 roku jest prężną firmą zdeterminowaną do sprzedaży doskonałej jakości części samochodowych.Od początku istnienia MHC AP nasze doświadczenie i osiągnięcia z roku na rok znacznie się powiększyły, co pozwala naszej usłudze obsługiwać coraz bardziej skomplikowaną i wymagającą klientelę.Dostarczamy wiele części samochodowych o bogatym doświadczeniu, sprawdzonej technice.Specjalnie dla części podwozia: mocowanie silnika, wahacz, klocki hamulcowe, tarcza hamulcowa, zacisk hamulca, łożysko, łożysko piasty, drążek kierowniczy, koniec drążka opony, koniec zębatki, przegub kulowy itp. oraz części elektryczne: czujnik, sprężyna zegarowa, przełącznik okna , świeca zapłonowa, cewka zapłonowa, wtryskiwacz, pompa paliwa itp. oraz wiele części zamiennych HONDA do Accord, Civic, Crv, Fit, City, Odyssey.


W 2000 roku pracowaliśmy w centrum rynku części samochodowych w Guang Zhour, zdobyliśmy większe doświadczenie z częściami samochodowymi.


W 2007 roku nasza firma formalnie zmieniła nazwę na MHC Linkway Trading Company.


W 2008 roku współpracujemy z wieloma fabrykami wspólnie projektując, rozwijając, wytwarzając wiele produktów.

 

 

Chiny MHC Linkway Auto Parts Limited profil firmy 0

Usługa
Nasze usługi:

1. Wysoka jakość i stabilność: Wszystkie nasze produkty są wytwarzane pod ścisłą kontrolą jakości, doskonałym systemem kontroli i 100% testem, który zapewnia naszym produktom wysoką wydajność.

2. Wsparcie małego porządku i kolejności mieszania, dostarczyć wszystkie rodzaje części samochodowych o bogatej experence, sprawdzonej techniki.

3. Dobra obsługa klienta: szybka reakcja dla Ciebie w ciągu 12 godzin, oferuje profesjonalną obsługę w zakresie dostaw logistycznych, aby pomóc klientom uzyskać więcej zysków.

4. Szybka dostawa: Możemy zorganizować przesyłkę w ciągu 2 do 3 dni dla produktów magazynowych po otrzymaniu płatności. Jeśli chodzi o produkty na stanie, poinformujemy Cię podczas składania zamówienia.


5. Usługa posprzedażna: po wysłaniu będziemy śledzić produkty dla Ciebie raz na dwa dni, dopóki nie otrzymasz produktów. Kiedy dostaniesz towary, przetestuj je i daj mi znać. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące problemu, skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy Ci rozwiązanie.

6. Warunki płatności: akceptujemy T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal i tak dalej.

7. Warunki wysyłki: Towar zostanie wysłany ekspresowo (DHL TNT UPS ARAMEX EMS ...), samolotem, drogą morską lub zgodnie z wymaganiami klienta.

Nasz zespół
Posiadamy profesjonalny zespół z innowacją i współpracą.
Zasada naszych obietnic: zapewnić wykonanie zadania, a nie wymówek.
Satysfakcja jest naszą wieczną pogonią.
Misja: stać się najbardziej wpływowymi dostawcami na świecie w oparciu o świat.
Pracujemy z pasją i energią, aby móc wnieść nasz największy wkład w rozwój MHC AP.

Nasz dział obejmuje:

1. Biuro Dyrektora Generalnego;

2. Departament Finansowy;

3. Dział sprzedaży i rozwoju;

4. Dział zakupów i badań;

5. Wydział magazynów i logistyki;

6. Departament IT.