Skontaktuj się z nami
Lily

Numer telefonu : +8613710433770

WhatsApp : +8613710433770

Linia produkcyjna
  • Factory Production
  • Factory Production
  • Factory Production
Posiadamy pełny proces produkcyjny, testy naukowe w celu zapewnienia jakości produktu, importowane fabrycznie zaawansowane technologie, wykorzystanie automatycznej linii montażowej i zaawansowanego sprzętu do zabezpieczania opakowań, aby zapewnić, że wadliwe lub niespełniające norm produkty nie będą dostarczane naszym klientom. zdobył zaufanie klientów.

Gotowe produkty przeszły test wydajności, test uboczny, test wytrzymałościowy, test przeciekania i test starzenia.
Test wydajności, test Brusta, test wytrzymałościowy, test szczelności.

Tak więc produkty w naszej firmie są gwarantowane ich jakości.

OEM / ODM
Mamy fabryki skupiające się na produkcji części i badaniach.
Nasze polecane produkty zapewniają standardową konstrukcję i rozwiązanie OE przy ścisłym projekcie konstrukcyjnym, doborze materiałów i testowaniu produktów.
Często nie możemy się doczekać współpracy z klientami z całego świata, aby zapewnić najlepsze produkty na światowy rynek, dlatego też witamy OEM ODM i jesteśmy w stanie świadczyć te usługi.

R & D
Jeśli chodzi o produkty, zawsze skupiamy się na ich jakości. Wszystkie produkty muszą zostać poddane ponownej inspekcji i przepakowaniu w naszych magazynach. Nasz zespół ds. Badań i rozwoju angażuje 5-10 profesjonalnych i doświadczonych pracowników, koncentrując się na badaniach i rozwoju. Również gotowi odpowiedzieć i rozwiązać pytanie od klientów i pracować ze sprzedażą, aby zapewnić klientom lepszą obsługę.